KONST / Litografier / Färglitografi 15042053
nr 1504 2053
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 88x60 cm, yttermått inklusive ram: 102x74 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
måndag 21 november 2022
kl 19:01:27
21 nov